چگونه یک منو دیجیتال رایگان بسازید؟

آبان ماه 26، 1402 • By Admin

کلیدواژه ها: ساخت منو دیجیتال رایگان، آموزش ساخت منو دیجیتال رایگان، برنامه ساخت منو دیجیتال رایگان، نرم افزار ساخت منو دیجیتال رایگان

در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم که چگونه یک منو دیجیتال رایگان بسازید. با استفاده از این آموزش می‌توانید به راحتی و بدون نیاز به هیچ دانش فنی، یک منو دیجیتال برای رستوان، کافه و یا کسب و کار خود ایجاد کنید.

ساخت منو دیجیتال رایگان
ساخت منو دیجیتال رایگان

ساخت منو دیجیتال رایگان

امروزه منوی دیجیتال به یکی از ابزارهای ضروری برای کسب و کارهای مختلف بخصوص رستوران‌ها و کافه‌ها تبدیل شده‌اند. منوهای دیجیتال مزایای زیادی نسبت به منوهای سنتی دارند، از جمله:

جذابیت بیشتر برای مشتریان

افزایش راندمان کاری

کاهش هزینه‌ها

اگر شما هم به دنبال ساخت یک منو دیجیتال هستید، اما بودجه کافی برای خرید و طراحی یک سایت تخصصی را ندارید، می‌توانید از روش‌ رایگان ثبت منو دیجیتال و دریافت کیوآر کد در سایت سفارش فود استفاده کنید.

1. ثبت نام در قسمت مدیران رستوران

در ابتدا شما به عنوان مدیر کسب و کار نیاز به ثبت اطلاعات هویتی خود دارید. در این مرحله شما بصورت رایگان وارد سایت می‌شوید و با وارد کردن اطلاعات هویتی و یک شماره موبایل که به آن دسترسی دارید، آماده ثبت یک منو دیجیتال می‌شوید.

2. ثبت کسب و کار (رستوران یا کافه)

بعد از ثبت نام، شما باید اطلاعات کلی کسب و کارتون رو هم ثبت نمایید. در این مرحله شما جهت ساخت و ایجاد رایگان منو دیحیتال نیاز به لوگو مجموعه، نام و آدرس، شماره تماس و نوع خدماتی که ارائه میدهید، ساعات کاری و آدرس شبکه اجتماعی رستوران یا کافه خودتون دارید

3. ثبت منو رستوران یا کافه (خدمات کسب و کار شما)

تا این مرحله شما با ساخت منو دیجیتال رایگان برای کسب و کارتون فقط یک گام دیگه فاصله دارید و آن ثبت منوی رستوران یا کافه خودتون هست. شما میتونید با ثبت فقط یک آیتم از منوی مجموعه خودتون ثبت نام رو تکمیل کنید. پس از تکمیل ثبت نام شما میتونید از قسمت داشبورد پروفایل مدیران رستوران، منوی ثبت شده رو تکمیل یا ویرایش کنید.

دریافت کیوآر کد و انتشار رستوران و کافه

کار ثبت منو دیجیتال رایگان شما بعداز ثبت منو رستوران یا کافه (کسب و کار) تمام شده است. مجموعه شما در این مرحله به حالت "درحال انتشار" درمی‌آیند که تا کیوآر کد یا بارکد منو دیجیتال شما آماده شود. کمتراز 24 ساعت زمان میبرد تا منو دیجیتال رایگان شما آماده شود و منوی رستوران یا کافه شما منتشر شود. در این مرحله به شما اطلاع داده میشود که کیوآر کد منو دیجیتال شما آماده شده است و شما میتوانید از قسمت رستوران‌ها کیوآر کد (QR Code) خودتون رو بصورت رایگان دانلود کنید و از منو دیجیتال مجموعه خودتون و مزایای بیشمار آن لذت ببرید.

منو دیجیتال رایگان بمدت یک ماه برای شما فعال هست و پس از آن شما میتونید آن را ارتقاء داده و با همان کیوآر کد قبلی که دانلود کرده بودید از منو دیجیتال با امکانات بیشتر بهره ببرید.

در صورت اطلاعات بیشتر میتونید به صفحه ساخت منو دیجیتال سر بزنید یا با ما تماس بگیرید.

نظرات شما

ثبت نظر
CAPTCHA
لطفا کد امنیتی را وارد کنید.
نظر شما با موفقیت ثبت و پس از تایید نمایش داده میشود!
  • امیر :

    بسیار عالی

    10:31-دوشنبه-26فروردین-1403

    پاسخ مدیر :

    ممنون بابت نظرتون

ساخت منو دیجیتال QR (کیوآر) کد برای رستوران و کافه شما